KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14976160
nr 1497 6160
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 50x42-54x35 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:01:17
300 kr
400 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind